امروز: سه شنبه ۰۵ تیر ۱۴۰۳

درباره ما

شرکت خدمات دریایی و کشتیرانی

مهفا مارین پارسیان

(شماره ثبت ۴۹۷۲۷۴)

شرکت مهفا مارین ، ارائه‌ دهنده خدمات در حوزه بازرگانی و کشتیرانی است که برای اولین بار در سال ۱۳۹۵ شروع به کار کرد. با توجه به تحولات روزافزون تکنولوژی اطلاعات و با اتخاذ به رویکرد تحولات تجاری جهان فعالیت خود را بر ارائه خدمات نوین و با بالاترین کیفیت مطابق با استانداردهای جهانی و با بهره وری از روشهای نوین به دنبال ایجاد و توسعه سیستم های پیشرفته در تجارت و حمل و نقل دریایی می باشد تا خدمات هرچه سهل تر و آسان تر در اختیار مشتریان قرار دهد.

این شرکت با اتکا به توان و تخصص تیم های عملیاتی  و کارشناسان مجرب خود و بهره گیری از اعتماد شرکای تجاری و بیش از صدها شرکت و تاجر داخلی و خارجی را سراسر دنیا این افتخار را داشته باشد که خدمات را در بالاترین سطح کیفی ارائه نماید.

فعالیت اصلی شرکت مهفا مارین در حوزه خدمات دریایی ، کشتیرانی و چارترینگ کشتی میباشد اما با توجه به سیاست های کلی توسعه ای شرکت و همچنین بنا بر تقاضای مشتریان خدمات تامین کالا ، لجستیک ، ترخیص ، بیمه و نقل و انتقال مالی به فعالیت های خود اضافه نموده است تا بتواند با ارائه مجموعه از خدمات مرتبط به واردات و صادرات کالا مدیریت زمان و هزینه را برای شرکت ها و تجار رضایتمندی را برای مشتریان به ارمغان آورد.

با توجه به آن که این شرکت اهداف بزرگی را برای آینده‌ی خود در نظر گرفته‌است، هر روزه در حال بهبود کیفیت خدمات خود است با استفاده از زیرساخت های مدرن و تکنولوژی با شناخت دقیق بازار و با نگاه به شرکت‌های پیشرو جهان در این حوزه، با ارائه بهترین راهکار  محدودیت و فراتر از مرزها، به بازرگانان کمک میکند تا تجارت خود را زنده نگه دارند.

خط مشی شرکت مهفا مارین

• افزایش رضایتمندی مشتریان از طریق تسهیل و تسریع انجام امور و افزایش کیفیت خدمات رسانی.


• پيشتازی در خدمات نوين دريايی به جهت ارتقاء شرکت در حوزه ملی و جهانی.


• بهبود مداوم کمی و کیفی خدمات و پايش دوره ای نوع خدمات دهی در جهت حفظ و بهبود سهم از بازار دريايی.


• استفاده از تکنولوژی و دانش فنی برای ارائه خدمات با کیفیت به مشتريان.